’thuis waardeert de inzet van haar vrijwilligers enorm en daarom organiseren wij elk jaar een ‘bedankavond’. Op donderdag 24 januari zijn ruim 200 van onze vrijwilligers door ons in het zonnetje gezet tijdens de bedankavond.

Dit jaar was het thema van de bedankavond ‘’thuis in de wereld’. Het eten was goed verzorgd en de zaal zag er gezellig uit. Tussen het buffet en het toetje speelden we een quiz: 'Wat weet jij van de wereld?'. 

De aanwezigen waren verdeeld in teams. Hoewel de onderlinge strijd soms hoog opliep, werd er vooral veel gelachen. De uiteindelijke winnaars namen een leuke prijs mee naar huis. Uit een jukebox klonken oude en bekende nummers. Daarop werd gedanst en volop meegezongen.  

Enkele reacties: "Top avond! Ik vond het heel gezellig en het eten was goed!" en "We hebben erg genoten!"

Onze vrijwilligers brengen ‘samen ’thuis’ in de praktijk. Zij zorgen in buurten voor de verbinding tussen bewoners, huurders en ’thuis. Dat is voor ons van onschatbare waarde.

Hier vindt u de foto's van die op deze avond gemaakt zijn.